اطلاعات کاربری

بله، برای این کار می بایست ابتدا وارد حساب کاربری خود از طریق واردن کردن  کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور شوید سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌گردید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد. در انتهای هر ایمیل درج شده ” چنانچه تمایل به دریافت ایمیل از طرف ما ندارید، بر روی لغو اشتراک کلیک کنید ” شما می ­توانید پس از دریافت اولین ایمیل ، عضویت خبرنامه را لغو نمایید.

لطفاً ایمیل‌های اسپم (spam) خود را چک نمایید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، میبایست با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات من” کلیک نمایید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

اطلاعات سفارش

هزینه ارسال تابع پارامتر هایی مانند فاصله مقصد از مبدا، سرعت ارسال، ابعاد، وزن، میزان حساسیت و ارزش مرسوله می­ باشد. فروشگاه ابزار پارت تجارت تنها به عنوان فروشنده محصولات فعالیت می­ نماید و هیچ نقشی در تعیین هزینه ارسال مرسولات ندارد و هزینه تعیین شده توسط سازمان های مربوطه عینا به شما مشتریان عزیز اعلام خواهد گردید.

شما می­توانید با ارسال دلیل لغو سفارش و کد سفارش به شماره واتس اپ 09122099639 سفارش خود را لغو نمایید.

بله. شما می­توانید با پیام دادن به واتس اپ پشتیبان فروش به شماره 09122099639 و همچنین از طریق تماس با شماره تلفن های زیر سفارش خود را ثبت نمایید.

02166340718

02166171276

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت نمایید.